Ból piersi po okresie u 44-latki

Witajcie! Mam takie pytanie :przed okresem zawsze bola mnie piersi ale jak miesiaczke dostane to pierwszego dnia ten bol ustepuje. Teraz jest inaczej, przed okresem ten bol byl podczas okresu ktory trwal tylko 4 dni .Od tygodnia jestem po okresie ale ten bol piersi nie ustapil. Zaznacze ze mam 44 lata i miesiaczkuje dosc regularnie.Bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Kiedy ostatnio ginekolog badał Pani piersi? Czy sama Pani to robi? Proszę udać się do ginekologa.
Samobadanie piersi powinno wykonywać się raz w miesiącu po okresie.