Ból pleców przy kości ogonowej

Witam. Od jakiegos tygodnia bola mnie plecy przy kosci ogonowej. Bylam u lekarza i robil mi zdjecie ale nic nie wyszlo. Lekarz powiedzial ze to od przemeczenia ale nic nie robie. Siedze w domu i wykonuje normalne zeczy. A lekarz kazal brac przeciw bolowe tabletki. I nic nie pomaga oklady cieple sobie robilam ale mocniej boli..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ważny jest dokładny wywiad czy nie doszło do żadnego urazu. Jeżeli nie to należałoby pogłębić diagnostykę o np bardziej dokładne badania takie jak rezonans magnetyczny. Pozdrawiam