Ból pleców w 9 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 9tc byłam w zeszłym tygodniu u gin i wszystko z maleństwem było ok ma 22mm a serduszko mocno bije. dzisiaj od południa zaczęły boleć mnie plecy w odcinku krzyżowym, może trochę niżej, ból promieniuje do pośladka z prawej strony. Ból jest tak silny, że ciężko mi się podnieść.. boli jak zaczynam się ruszać. jak go rozchodzę jest mi lepiej. bardzo się stresuje bo nie wiem co to oznaczać. Proszę o odpowiedź.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana kontrola ginekologiczna. Jeśli ból będzie narastał należy zgłosić się do szpitala ginekologicznego lub szpitala z oddziałem ginekologicznym.