Ból pleców w odcinku piersiowym

Bola mnie plecy na.odcinku piersiowym zaczelo sie to rok temu jak robilem prze pewien czas ale przestalem wlasnie przez ten bol. Teraz jak zrobi z 5 brzuszkow bol sie pojawia i trwa caly dzien . Czy to moze byc zwiazane z dojrzewaniem bol mam problemy ze stawami

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe kręgosłupa mogą mieć wiele przyczyn, w tym może być to wynik choroby zwyrodnieniowej, chorób reumatologicznych i wielu innych przyczyn. Niestety nie sprecyzował Pan jakie ma Pan problemy ze stawami... Wskazana jest diagnostyka obrazowa kręgosłupa piersiowego. Do czasu wyjaśnienia przyczyny bólu sugerowałabym rezygnację z ćwiczeń fizycznych.