Ból pleców w okolicy lędźwi
Witam. Sporadycznie zacząłem odczuwać ból pleców w okolicy lędźwi. Po wizycie u ortopedy otrzymałem skierowanie na RTG odcinka lędzwiowego. Kolejną wizytę mam dopiero za kilka dni więc chciałbym prosić o opis mojego zdjęcia. Link : https://drive.google.com/open?id=0B_ynggHR26sCdnloczU1YmROY3c Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
aby móc ocenić prawidłowo zdjęcie konieczne jest obejrzenie w odpowiednim formacie i na odpowiednim monitorze. proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie,