Ból pochwy podczas próby stosunku z partnerem

Witam serdecznie, Mam problem z którym niestety borykam się z moim partnerem. Na początku wspomnę, iż jestem prawie rok po zabiegu defloracji i rzecz jasna po wizycie ginekologicznej. Problem polega na tym, iż członek nie może dość głęboko wejść do pochwy. W pewnej chwili dochodzi do pewnego punktu i zaczyna mnie niestety mocno boleć. W czym może tkwić problem i jak temu zaradzić?

Wielce Szanowna Pani ! Czy Pani miesiączkuje ? Jeśli tak , to proszę zwrócić się do seksuologa. Jeśli nie , to może być wada narządu rodnego. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa