Ból podbrzusza a menopauza

Witam mam 44 ,ostatnio miesiaczkowalam 25 sierpnia do chwili obecnej nie mam okresu od sierpnia poce się problem ze snem, ospalosc.bola mnie krzyże i podbrzusze ,nogi .Proszę o podpowiedz czy to sa już objawy klimakterium? martwi mnie ten bol podbrzusza i krzyza i nog a może to od kregoslupa/ ? mam zwyrodnienie pozdrawiam i proszę o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zarówno menopauzą jak i nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.