Ból podbrzusza i wodnisty śluz 2 miesiące po porodzie

Jestem dwa miesiace po porodzie i nie karmilam piersia. Mialam juz pierwsza mniesiaczke po ktorej wspolzylam.teraz jestem w polowie cyklu i pobolewa mnie brzuch a z pochwy wydobywa sie wodnisty sluz z sladami krwi.Co to moze byc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć ciąży. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.