Ból pół roku po operacji z powodu złamania kości udowej

Jestem 6 miesiecy po po operacji po zlamaniu trzonu kosci udowej-wieloodłamowe z przemieszczeniem i polaczene wewnetrznym gwozdziem srodszpikowym ryglowanym.Czy ktos moze mi podpowiedziec co dalej bo nadal nie moge chodzic.Jedynie moge obciazac bez bolu 5-6 kg i boli bardzo w kolanie i powyzej.Takze niewiem o co chodzi ze sruba ze ponoc moze pekna i musze sie polozyc na wyjecie sruby do szpitala.A trermin mi dali za dwa miesiace.Czy to normalne ze po pol roku jeszcze nie moge chodzic?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.