Ból ręki i bezwład u 20-latka

Witam od jakiegoś czasu Zaczyna bolec mnie prawa ręka po czym czuje jej bezwład zmuszam się by cokolwiek nią zrobić ale nie umiem czuje wtedy jak by jej ból. Zdarza się to w dzień jak iw nocy nagle bez wcześniejszej przyczyny mogę nic nie robić a w pewnym momencie zaczyna boleć wszystko wypada mi z rąk. Występują również zaćma przed oczami chwilowa utrata wzorku uczucie zimna gorąca zaczęły się problemy z wymowa i z oddechemi i inne mialam sytulacje gdzie nie moglam powiedziec słowa Mam 20 lat

Witam
Należy niezwłocznie udać się do neurologa, który pokieruje
dalszą ścieżką diagnostyczną i zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie