Ból ręki, zanik mięśni przedramienia, szybsza akcja serca, bezsenność i obniżona temperatura ciała po algodystrofii pourazowej

Dwukrotnie miałam algodystrofię współczulną po urazach kg prawej. Ostatnio we wrześniu 2012. Mija więc 16 m-cy, ręka boli coraz bardziej, doszło do zaników mięśni przedramienia, mm ramienia są wiotkie. Bolą mnie wszystkie warstwy ręki, najbardziej kość promieniowa. Leki p/bólowe dotychczas skuteczne, przestały działać. Oprócz w/w dolegliwości dot. ręki mam nast. objawy: szybka akcja serca, naprzemienne biegunki i zaparcia, bezsenność, obniżona temperatura (33,7, 34,3-35,5) i ten.Proszę o pomoc

Witam serdecznie. Algodystrofia czyli zespół Sudecka może pojawiać się jako konsekwencja urazu. Pani obecny stan wymaga pilnej konsultacji z ortopedą. W leczeniu najważniejsze jest stabilne anatomiczne zespolenie i
wczesne podjęcie ruchomości z elewacją kończyny. Nie mniej jednak ze względu na czas jaki już upłyną warto zając się leczeniem stanu obecnego. Stosuje się krioterapię, szczególnie jeżeli wystepują duże obrzęki, NLPZ, tramadol, witamina C, kalcytonina 1x100j przez 30 dni potem 1x100j/tydz.
witaminę D400 2x1. Polecam jednak zgłosić się do lekarza.