Ból stóp i dłoni po dłuższym wysiłku

Bola mnie stopy i dlonie po dluzszym chodzeniu lub po wejsciu na drabine, a dlonie to gdy robie cos dluzej uzywajac dloni np gdy yzywam mlotka lub lopaty..po kilku chwilach gdy skoncze to robic bol narasta i stopy i dlonie zaczynaja swedzic i puchnac. nie moga nawet palcow zgiac u reki a jesli chodzi o stopy to nie moge stanac na nogach bo jest taki silny ucisk..przewaznie okolice piety lub przednia czesc stopy wraz z palcami u nog ktore tez puchna.Prosze o pomoc, juz od roku nie moge pracowac.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia dodatkowych badań mogę jedynie podejrzewać zaburzenia neurologiczne lub choroby mięśni. Sugeruję kontakt z neurologiem.