Ból w lędźwiach a wyniki badań

Dzień dobry. Od ok.3 miesięcy towarzyszy mi ból w lędźwiach,czasami odczuwam jakby skurcz.Badanie krwi:tylko płytki krwi są obniżone(120). Badanie moczu: Barwa: żółty Ciężar właściwy: 1,017 nie wykryto: białka,glukozy,ciał ketonowych odczyn moczu: 8 urobilinogen: w normie bilirubina: nie wykryto związki nitrowe: nieobecne Erytrocyty: <0,23/HPF Leukocyty: 7,62/ HPF nabłonki okrągłe: 1+ drożdże: nie wykryto bakterie: 1+ wałeczki szkliste,śluz,nabłonki płaskie: nie wykryto.Czy wyniki są prawidłowe?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie. wynik moczu może wskazywać na o
infekcje. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.