Ból w lewej kości udowej przy połączeniu z miednicą

co może być przyczyną bólu w lewej kości udowej jej górnego odcinka w miejscu połączenia z miednicą mam 69 lat.Ból się nasila przy wstawaniu po dłuższym siedzeniu i promieniuje wzdłuż całej nogi w dół.Czasami nic nie boli W nocy muszę spać na przeciwnej stronie.Elżbieta.Proszę o odpowiedz i z góry bardzo dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ortopedycznego trudno jest mi powiedzieć czym powodowane są Pani dolegliwości. Jedyne co moge doradzić to kontakt z ortopedą lub lekarzem rodzinnym w celu wykonania badania RTG stawu biodrowego.