Ból w okolicy pępka po śniadaniu

Witam. Mam pytanie. Dzis po sniadaniu w drodze do banku przez jakies 2 minuty bolalo mnie a raczej czulem klucie po prawej stronie na wysokosci pemkpa... bezposrednio przy pempku. Promieniowal ten bol (klucie) potem przeszlo.w ciagu dnia oddalem stolec przy lekkich bolach brzucha.. wczesniej zjadlem ciastka zbozowe i czekolade (dwa paski).Potem lezalem... na boki. Jak wstalem czulem ciagle klucie w tym samym miejscu. Promieniowal. Byl wiekszy przy wyprostowaniu sie i przy wiekszym wdechu.Co to ?
ponad rok temu

Tamowanie krwawienia za pomocą endoskopu

Endoskopia to rewolucyjna metoda - nie tylko diagnostyczna, ale również terapeutyczna. O tamowaniu krwawienia z użyciem endoskopu opowiada lek. Marcin Radkowski.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Opisywany ból może (w ok. 50%) świadczyć o chorobie wrzodowej. Niezbędne w tym wypadku jest podstawowe badanie fizykalne wykonane przez lekarza i zlecenie badań dodatkowych, m.in. USG i gastroskopii. Pozwoli to na wykluczenie innych przyczyn dolegliwości i wdrożenie ewentualnego leczenia.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty