Ból w okolicy biodra po prawej stronie i wynik MR
Od ok 10 lat boli mnie z prawej strony(okolica biodra) i ból promieniuje do głowy.Na RM wyszło, że z biodrem i kręgosłupem jest ok., ale w sąsiedztwie macicy jest przestrzeń płynowa ok 4 cm. Ginekolog stwierdził,ze nic tam nie ma,ale dolegliwości ciągle mi dokuczały. Usg dopochwowe wykazło, że jest coś poza macicą, a kolejne MR wykazało że jest to jest przetrwały pecherzyk Graffa.Chciałabym się dowiedzieć czy może to tak dokuczać,że tak żle się czuję? Mam 53 lata i nie mogę brać hormonów

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, iż opisana zmiana jest przyczyną dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.