Ból w stawie udowym u 22-latka

Witam! Problemem moim jest ból który pojawia sie gdy siedzę przy komputerze, lub gdy się rozciągam przed bieganiem itp - pojawia się on w stawie udowym i ten staw tez często mi sttrzela, do tego bolą mnie mięsnie którę są wokół tego stawu ;/ Nie wiem jak temu zaradzić bo mało jest na ten temat ćwiczeń itp, gdzie mogę szukać? Lub kogo pytać ew co stosować?

Moze to byc luźna torebka stawowa lub tzw konflikt obrąbka panewki, leki raczej nie pomogą ewentualnie rehabilitacja tzw PNF, w przypadku dużych dolegliwości bólowych nawet artroskopia