Ból w trójkącie międzyżebrowym a rak odźwiernika

Mam ból w okolicach mostka a konkretnie w trójkącie miedzy żebrowym w tak zwanym dołku.Ból jest o stałym natężeniu niezależnie od pory dnia czy miesiąca,przy lekim ucisku palcem nasila się .Miałem badanie USG które nie wykazało nic istotnego,następnie gastroskopie która nie wykazała żadnych zmian.Mam trochę obaw bo mój ojciec czuł się podobnie i kiedy doszli lekarze dlaczego było za późno bo jak się okazało miał raka odźwiernika .Mam też problem z kręgosłupem i to ze wszystkimi odcinkami.

Jak wyobraża sobie Pan moją konsultacje na odległość W-wa - Łódź , bez zbadania Pana??? Proszę udać się do chirurga , zż