Ból żołądka i ssanie

Witam serdecznie.Mam 58 lat,już korzystałam z waszych porad,więc pozwoliłam sobie napisać.Od jakiegoś czasu boli mnie żołądek,ale jest to dziwny ból,takiego strasznego głodu a nie jestem głona.W nocy muszę mieć coś do zjedzenia,żeby przestało ssać.Chciałabym coś kupić w aptece,ale nie wiem co,jakie tableti,zaczęłam pić len.I znowu do lekarza?ostatnio czśsto tam bywam.Proszą o radę.Marianna

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.