Ból żołędzi podczas dotyku rok po operacji stulejki

mam problem kiedy ściągam skórę z penisa i kiedy dotykam żołędzia on mnie boli , nie wiem czy to jest normalne i miałem operację na stulejkę ponad rok temu i czy to będzie mi przeszkadzało w seksie i czy można to leczyć ?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam, nadwrażliwość żołędzi, o której Pan pisze występuje do kilku tygodni po operacji stulejki. Później żołądź staje się nawet mniej wrażliwa niż normalnie. Z drugiej strony widzę tu pewną niekonsekwencje (albo złe rozumienie terminologii) - pisze Pan, że miał Pan operacje stulejki, w jaki sposób może Pan ściągać skórę z penisa? Przecież tej skóry (napletka) już nie ma... Czy tak czy owak, proponuje wizytę u urologa lub dermatologa (zaburzenia czucia, przeczulica) Pozdrawiam RH

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty