Bolący guzek pod kolanem
Witam mam pytanie mam gulę z tyłu pod kolanem która mnie boli. Ta gula jest jak jajko. Nie mogę chodzić. co to morze być? Byłam u ortopedy na pewno to nie torbiel Beckera i tętniak bo usg tego nie wykazało. kiedyś jak byłam dzieckiem miałam wodę ciąganą ale z przodu bo upadłam z rowera. teraz ból nadchodzi znikąd a boli bardzo. pomocy

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna PANI - prawdopobnie chodzi o włókniak lub tłuszczak - który trzeba usunąć
Pozdrawiam, Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg