Bóle brzucha, biegunki i badanie kału

Witam. Od 2 tygodni odczuwam bóle brzucha. Zaczęło się od biegunek-początkowo slabych,pozniej mocnych i znowu slabych. Dzisiaj juz ich nie ma. Badanie kału: barwa:brązowa;odczyn obojętny,skrobia-pojedyncze w preparacie,tluszczy brak,jaja pasozytow brak,krew uta. brak,spoistosc-miekka. Bralem Xifaxan przez 3 dni. Jak interpretowac wyniki-cos niepokojącego? Odczuwam lekkie pobolewania w nadbrzuszu,czasem jakby delikatnie z lewej strony. Internista przypisal jedynie Xifaxan,po kuracji jest lepiej

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki nie przedtsawiaja niczego niepokojacego. jezeli sa dolegkliwosci bolowe w nadbrzuszu konieczne jest badanie lekarskei aby moc coś więcej powiedzięc. proponuję udać się dolekarza rodzinnego.