Bóle brzucha przy WZJG

witam.mam 42 lata,od kwietnia choruje na Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego,w kwietniu leżałem w szpitalu po wyjściu ze szpitala czułem się w miarę dobrze,natomiast od 1.08 zaczęła się gehenna,mam straszne bóle brzucha które się nasilają,i nieraz trochę łagodnieją,straszny ból przy załatwianiu się,do 20 razy,często jest krew,zawsze śluz ciemny,kał woda,papka,nieraz ładny,kilka razy nie zdążyłem do ubikacji,odrywają się małe wrzody,zażywam,Pentasa czopki,Asomax tabletki,Debustin,prosze o rade.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na zaostrzenie WZJG! Proszę niezwłocznie udać się do specjalisty gastrologa, który zintensyfikuje leczenie. Być może możliwe będzie to tylko w warunkach szpitalnych.