Bóle dłoni poniżej środkowego palca

Witam,mój problem dotyczy bólu lewej dłoni, który trwa od ok. 3 tygodni, umiejscowił się poniżej środkowego palca, przy uciskaniu zdecydowanie mogę go zlokalizować. Nadmienię, że nie dłoń nie jest niczym przeciążona (jestem osobą praworęczną), nie ma bezpośredniej przyczyny opisanego bólu.Serdecznie pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło zapalne. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.