Bóle głowy i brzucha a szczepionka Uro-Vaxom
Witam. Mąż leczy się urologicznie, ma wydzielinę nasienia i bóle krocza,USG nic nie wykazało, miał robiony zabieg termoterapii przecefkowej ale bez poprawy, jest po dwóch antybiotykach, od kilku dni bierze szczepionkę Uro-Vaxom i wystąpiły dość mocne bóle głowy i brzucha (nie podbrzusza), proszę powiedzieć czy to normalne, czy to mogą być skutki uboczne i czy brać dalej te tabletki i jak długo mogą się utrzymać jeśli to skutki uboczne. Dziękuję i pozdrawiam

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie powiedzieć co jest przyczyną obecnych dolegliwości Pani męża i na ile są one związane z przyjmowaniem szczepionki uro-vaxom. Sugeruję wizytę u urologa.