Bóle głowy po obu stronach i w potylicy po wysiłku fizycznym

Witam, od ponad roku borykam się z problemem bólów głowy po obu stronach i w potylicy po wysiłku fizycznym, nawet lekkim, na siłowni przesadziłem z obciążeniem i po sesji przysiadów źle się czułem, jakbym miał stracić przytomność, w domu ciśnienie 50/40 i chciało mi się bardzo spać, potem dokuczały mi bóle przez ok 5 dni, byłem w szpitalu i u neurologa, tomografia nic nie wykazała, teraz nawet rowerem nie mogę za szybko jechać bo głowa mnie potem boli przez 3 dni, gdzie się udać z tym? Dziękuję.

Do pełnej konsultacji neurologicznej
Ograniczyć ćwiczenia na siłowni z obciążenie! do różnicowania po zbadaniu.
Regularne posiłki i płyny; kontrola ciśnienia i pulsu! Jak serce??
Pozdrawiam