Bóle głowy przy mocnym kaszlu

witam mam takie pyt.od3tyg meczy mnie dosc mocny kaszel i wczoraj kolo poludnia dostalam straszny bol glowy umiejscowiony po lewej str. blisko samej gory czaszki ,bol puscil lecz teraz przy kaszlu kichaniu dmuchaniu nosa badz schylaniu czuje bol ok5sek. jak by ktos mi gwozdzia w czaszke w tym miejscu co owczesnie wbijal na domiar zlego w2oczach pojawilo mi sie lacznie6gradowek,czy mozliwe ze to jakis wirus zaatakowal glowe czy uszkodzilam kaszlem naczynko jakies,z gory dziekuje za odp

Witam. Opisane objawy spowodowane są toczącym się w organizmie stanem zapalnym. Utrzymywanie się objawów od 3 tygodni jest jednak wskazaniem do konsultacji z lekarzem rodzinnym.