Bóle głowy u 7-latki a wynik ASO

witam. corka 7lat boel glowy, po badaniach morfologia mocz wszystko w normie oprocz ASO 524 i plytki krwi 107tys.(ale plytki zawsze ma obnizone,stwierdzone od 2-go roku zycia) Niecaly rok temuj przechodzila "lekka szkarlatyne, poza tym w ogole nie choruje. z czego moze wynikac ten wynik ASO? dziekuje bardzo, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.