Niedoczynność tarczycy i USG tarczycy u 7-latki

Witam. Moja corka 7 lat od 1,5 roku ma niedoczynnosc tarczycy. Przyjmuje euthyrox n25 1,5 tabletki dziennie. Tsh w kwietniu 2,45. Od marca zauwazylam ze corka zaczyna nie tyle tyc choc waga do dzisiaj wzrosla az 4 kg to puchnie. Rano wstaje w ogole nie sika. Corka jest na diecie, ma bardzo duzo ruchu a mimo to waga idzie w gore. Jestem przerazona bo nast wizyta dopiero w pazdzierniku. Dodam ze usg tarczycy pokazalo tylko lekki przerost prawej strony i nic wiecej. Prosze o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koneicznie udac się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu bedziemożna określic najbardziej odpowiednie dalsze postępwoanie.