Bóle serca i osłabienie przy Euthyroxie na niedoczynność tarczycy

Mam niedoczynnosc tarczycy,bralam euthyrox przez 3 tygodnie,po czym nastapily powazne bole serca i klopoty z normalna egzystencja.Lekarz po zrobieniu wynikow odstawil mi calkowicie ten lek,pomalu stan mojego serca sie polepszal,ale nadal cierpie z powodu wielu objawow niedoczynnosci.Zaczelam brac leki ziolowe,jod,choc wiem,ze to moze byc zupelnie nie to.Jednak znajomi w Stanach stosuja naturalny hormon.Ja rowniez mam taka mozliwosc.Co Doktor sadzi o takim leczeniu i czy lekarz poprowadzi leczeni

witam,
do podjęcia decyzji o leczeniu pacjentka potrzebny jest dokładny wywiad chorobowy, wyniki badań oraz badanie przedmiotowe - tylko na wizycie lekarskiej może Pani uzyskac poradę w tym temacie,