Jak leczyć nadciśnienie w ciąży?

Dziendobry jak unormowac arytmie mam nadcisnienie biore bisocard 2.5 pol tabletki serce mi bije raz szybko raz wolno choruje na niedoczynnosc tarczycy biore euthyrox 75 mg i mam depresje ktora trwa juz 10 lat bralam leki ale niebiorr od dwoch lat bo chcialam byc w ciazy ale poronilam w 10 tygodniu ciazy teraz biore tylko ziolowe leki na depresje bo nadal chce miec dziecko

Lek. Wojciech Zygmunt

Lekiem pierwszego wyboru w leczeniu nadciśnienia w czasie ciąży jest metyldopa (preparat handlowy: Dopegyt).