Stosowanie leków na nadciśnienie po porodzie

Witam przed ciaza bralam prestarium na nadcisnienie zaszlam w ciaze i zmieniono mi na dopegyt miesiac temu urodzilam synka i wrocilam do prestarium 5 ale mialam straszne zawroty glowy wiec biore dalej dopegyt ale mam zawroty glowy i cisnienie ok ale niski puls co robic od 12 lat biore seronil i oxazepam na nerwice od tygodnia nie moge sie na niczym skupic zawroty glowy brak koncentracji co robic ogolnie zle samopoczucie do tego nadmieniam ze buczy mi w glowie prosze o pomoc

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza