Leki na nadciśnienie a ciąża

Podejrzewam, ze moge byc w ciazy od 4 dni. Lecze sie na nadcisnienie i biore acupro. teraz sie boje go brac, a na wizyte do lekarza musze czekac 2 tyg. Mam w domu dopegyt z poprzedniej ciązy. Nie wiem co robic? Brac acupro czy dopegyt? Jak nie wezme tableki to mam wysokie cisnienie...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który zmodyfikuje leczenie.