Stosowanie Propranololu a leki na nadciśnienie

Czy moge laczyc propranolol przyjmuje rano 20mg ipo 16 20 mg na lek sytuacyjny i przez to nadcisnienie przy pomiarach cisnienia a takze bradzo wysoki puls zlekiem indapen sr 1,5mg który sam przyjmowanych jakby lekko obniżył cisnienie ale bez propranolulu znów mam bardzo wysoki puls i nerwowość.jak mozna by to połączyć ,czy moze zwiększyć dawki propranolulu cisnienie moje to średnio 138/89 puls nawet 140 po lekach spadło do 70

Aleksander Ropielewski

Może Pani łączyc te dwa leki. Dobór dawki i kombinacjileków nanadcisnienie powinien byc prowadzony przez lekarza, ponieważ zalezy od wielu czynników.Nie mogę Pani udzielć dokladnej odpowiedzi odnośnie modyfikacji dawkowania w Pani przypadku bez badania.