Duszności, ból serca i nadciśnienie

Witam mam 31lat od paru dni czuje sie podenerwowana czuje dusznosc jakby bql serca i cisnienie mam 144 na 89 puls 69 ale bywa wyzszy nawet 90 stale leki to seronil ale nie czuje sie ostatnio najlepiej prosze powiedziec czy jestem skazana juz na branie lekqw i czym to nadcisnienie w stopniu lekkim grozi z gqry dziekuje za odpowiedz.

Witam serdecznie,

Proszę niezwłocznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu, internisty, który da Pani skierowanie na dalsze konsultacje medyczne

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk