Kłucie w obrębie serca a możliwe dolegliwości

mam pytanie bonigdy sie nie badalam bo boje sie isc do lekarza jestem dziewczyna 22 lata jestem nerwowa nie pracuje wiec mam malo wysilku i moim problemem jest to ze czasem czuje krotki bol w sercu i jest mi duszno rzadko ale sie zdarzy i mierzylam cisnienie to bylo 100 na 90 a puls serca 89 cz mam sie czym martwic?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, powyższe objawy nie wskazują na poważną patologię, zalecam jednak udać się do lekarza rodzinnego i wykonać EKG. Pozdrawiam