Co jest przyczyną trzepotania serca?

Witam mam problem mianowicie od 3 dni mam dziwne bicie serca, "czuje" bicie serca, puls mam nierownomierny, mierzylam cisnienie I jest w normie, wczoraj przy lezeniu moj puls wynosil 110, a dzis przy siedzeniu 70, czuje takie jakby trzepotanie serca. Co moze byc przyczyna? Przy urodzeniu mialam operacje serca.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele tym bardziej iż była w przeszłości operacja kardiochirurgiczna . Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza kardiologa