Nierówne bicie serca po porodzie

w ciazy miałam normalne ciśnienie...... mój synek ma już 3 lata....... z 4 miesiące temu moja tesciowa mierzyla cisnienie kiedy ona sobie mierzyla to i mi.... moje ciśnienie wygladalo.80/50 70/50. wczoraj mierzylam u babci 2 razy nie moglo mi zmierzyć babcia mowila ze mam nie rowne bicie serca.. ze raz bije mi szybciej zaraz zwalnia za 3 razem pokazalo 96/55 i plus 81. czy mogla bym więcej się dowiedzieć co się dzieje?? pije 2 kawy dziennie ale rozpuszczalne i czuje się dobrze

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz EKG serca.