Zawroty głowy, wysokie ciśnienie i puls

Od 1,5 tygodnia zaczelam bardzo sie zle czuc tzn.zawroty glowy,wysokie cisnienie i puls. Zrobiono mi wszystkie badania ekg krwi witaminy mineraly czekam tylko na wyniki hormonow stresu.Dostalam metoprolol na nadcisnienie bralam 2 dni i czulam sie fatalnie i cis.bez zmian, zmieniono mi na losartan 50 mg cis.jest prawidlowe, ale puls skacze 103 przy aktywnosci i pieczenie w okolicy serca, a w spokoju 80,ale czuje sie okropnie:zmeczona, ciezka glowa, nie moge funkcjonowac.Co sie dzieje?

Witaj !
To mogą być uboczne działania leku- przeczytaj ulotkę , które powinny ustąpić po jakimś czasie . Jeśli nadal tak będzie to proszę zgłosić się do lekarza ,który to zapisał. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Proszę koniecznie skonsultować się z lekarzem, ponieważ może być tak że znów będzie trzeba zmienić leki.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk