Dlaczego wybudza mnie uczucie zimna?

Dzień dobry od jakiegoś czasu wybudzam mnie w nocy coś takiego jak uczucie zimna trzese się cała mam duże źrenice brak sił choruje na depresję od 2 lat nie biorę leków tylko ziolowe doraźnie bo chciałam być w ciąży i bylam ale poronilam w 10 tygodniu pół roku temu mam też niedoczynność tarczycy biore euthyrox 75 mg i nadciśnienie zaburzenia rytmu serca i na to biorę bisocard 2.5 mg pół tabletki niewiem czy to jakieś silne zaburzenia emocjonalne czy coś innego

WItam, czy ma Pani także gorączkę ?
Dobrze by było jednak zbadać układ krążenia.
Z powodu depresji powinna być Pani pod opiekę psychoterapeuty.
Nie wszystki leki ziołowe są dobre, niektóre wypłukują różne ważne pierwiastki.
Pozdrawiam