Zapytaj lekarza

1 , 0 2 9 , 6 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leki obniżające ciśnienie, migotanie przedsionków a zaburzenia rytmu serca

Witam , coś się dzieje z rytmem mojego serca jest prawidłowy a następnie sekundowa przerwa tak jakby króciutkie zatrzymanie i dalej ok i znowu jakby takie zatrzymanie . biorę na stałe leki Apo-Valsart, bisocard, warfin 5 mg doraźnie prostalong complex , oraz ketonal przeciebólowo . Od wielu lat na stałe biorę leki obniżające ciśnienie miałem również migotanie przedsionków . Bardzo proszę o poradę , diagnozę.
MĘŻCZYZNA, 56 LAT ponad rok temu

Wpływ palenia na serce

Palenie tytoniu negatywnie wpływa m.in. na kondycję naszej skóry, zębów, czy włosów. Powiązane jest także z wystąpieniem nowotworu płuc, żołądka, krtani, przewlekłego zapalenia oskrzeli czy rozedmy płuc. Palacze są także narażeni na wystąpienie problemów z sercem.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami rytmu serca. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy