Sporadyczne migotanie przedsionków po ablacji serca

Dzień dobry.Na początku marca miałem wykonaną ablację serca. Na wypisie mam zaznaczone mam branie przez minimum 3 miesiące Warfin. Wartość INR miała być w zakresie 2-3. Ja przez ten cały okres zbliżyłem się jedynie do wartości 2 przy braniu 10 mg.Warfinu. Czy mogę teraz spokojnie odstawić to lekarstwo? Migotanie przedsionków mam sporadycznie i są one dosyć słabo odczuwalne.

Aleksander Ropielewski

Nie możę Pan bezpiecznie zrezygnować z leaczenia antykrzepliwego. Konieczne jest zmienienie przyjmowanej dawki lub leku antykrzepliwego.