Czy lek Warfin jest skuteczny w przypadku leczenia migotania przedsionków?

Dzien dobry,choruje na migotanie przedsionkow, przepisano mi lek xarelto ( ktory jest dla mnie za drogi) czy lek Warfin jest skuteczny?( jest duzo tamsxy)

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Warfin również jest lekiem stosowanym przy migotaniu przedsionków. Należy wtedy pamiętać o oznaczaniu INR. Aby zmienić lek, powinien Pan skonsultować się z lekarzem prowadzącym lub lekarzem rodzinnym.