Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieskuteczna farmakologia w przypadku migotania przedsionków

Od 9 lat migotanie przedsionków . Przez cały ten czas jestem leczona lekami która nic mi nie pomagają .. Dlaczego pomimo braku działania lekarze ciągle faszeruja mnie róznymi lekami .Ablacja nie jest dla mnie wskazana . Jak można leczyć migotanie może dietą ?
KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu

Stosowanie dronedaronu w praktyce - 10 gorących pytań

Migotanie przedsionków to duży problem społeczny. Wiele osób cierpi na tę przypadłość. Leczenie migotania może polegać na podaniu dronedaronu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tej terapii.

Jeśli ablacja została wykluczona i cierpi Pani na tzw. utrwalone migotanie przedsionków to leki zapobiegają powikłaniom które mogą wyniknąć przy migotaniu. - zawałowi serca i udarowi mózgu. Trzeba je zatem brać i kontrolować INR jezeli sa to leki p/krzepliwe. Leki przeciw arytmiczne ordynuje kardiolog , więc proszę skonsultować się ze specjalista , może zmienić na innego.

0

Migotanie przedsionków może być napadowe ( od czasu do czasu ) albo utrwalone, czyli na stałe. Jeśli nie można leczyć przyczyny schorzenia, a migotanie jest utrwalone to leczenie polega tylko na podawaniu środków zwalniających pracę serca i ewentualnie leczenie lekami p-krzepliwymi aby zapobiec powikłaniom zakrzepowym.Dieta jest tutaj zupełnie nieskuteczna.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy