Stosowanie Nebiletu przy migotaniu przedsionków

Kardiolog przypisał mi na zapobieganie napadowego migotania przedsionków lek nebilet który nie jest lekiem antyarytmicznym tylko na nadcisnienie, którego ja akurat nie mam i nigdy nie miałem. Czy tak powinno być, czy lekarz się nie pomylił?

Aleksander Ropielewski

Lekarz postąpił właściwie. Nebilet zwalnia czynność serca, co prowadzi do zmniejszenia dolegliwości związanych z migotaniem przedsionków.