Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skurcze nadkomorowe i komorowe i migotanie przedsionków

Od 20 lat mam arytmie (skurcze nadkomorowe i komorowe ) a od 9 lat migotanie przedsionków . Przez cały ten czas jestem leczona lekami od cordaronu , rytmiormu ,biosotalu.betalocu flecanidu ,coretalu propranalolu, digoxinu propranolu itp. Nigdy żaden lek nie pomagał mi a nawet przy napadowym migotaniu przedsionków po zażyciu większej dawki leku atak tra długo . Dlaczego pomimo braku działania lekarze ciągle faszeruja mnie róznymi lekami . Gdzie szukać pomocy i lekarza ktory słucha pacjenta?
KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu

Stosowanie dronedaronu w praktyce - 10 gorących pytań

Migotanie przedsionków to duży problem społeczny. Wiele osób cierpi na tę przypadłość. Leczenie migotania może polegać na podaniu dronedaronu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tej terapii.

Witam. Nie w każdym przypadku możliwe jest uzyskanie powrotu do normalnego rytmu zatokowego i zniwelowanie migotania przedsionków. Podstawowym pytaniem jest czy migotanie przedsionków powoduje objawy kliniczne? - jeśli nie możemy nie dążyć do jego umiarowienia. Utrwalone migotanie przedsionków jest również wskazaniem do stosowanie leczenie przeciwkrzeliwego - w profilaktyce udarów mózgu do których predysponuje migotanie. Proszę bezwzględnie pozostawać pod stałą opieką kardiologa.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy