Skurcze nadkomorowe i komorowe i migotanie przedsionków

Od 20 lat mam arytmie (skurcze nadkomorowe i komorowe ) a od 9 lat migotanie przedsionków . Przez cały ten czas jestem leczona lekami od cordaronu , rytmiormu ,biosotalu.betalocu flecanidu ,coretalu propranalolu, digoxinu propranolu itp. Nigdy żaden lek nie pomagał mi a nawet przy napadowym migotaniu przedsionków po zażyciu większej dawki leku atak tra długo . Dlaczego pomimo braku działania lekarze ciągle faszeruja mnie róznymi lekami . Gdzie szukać pomocy i lekarza ktory słucha pacjenta?

Witam. Nie w każdym przypadku możliwe jest uzyskanie powrotu do normalnego rytmu zatokowego i zniwelowanie migotania przedsionków. Podstawowym pytaniem jest czy migotanie przedsionków powoduje objawy kliniczne? - jeśli nie możemy nie dążyć do jego umiarowienia. Utrwalone migotanie przedsionków jest również wskazaniem do stosowanie leczenie przeciwkrzeliwego - w profilaktyce udarów mózgu do których predysponuje migotanie. Proszę bezwzględnie pozostawać pod stałą opieką kardiologa.