Bóle głowy w okolicy potylicy u 20-latki

Witam serdecznie. Od jakichś 2 miesięcy boli mnie głowa w okolicy potylicy. Przy tym bardzo często chce mi się wymiotować. Byłam z tym u neurologa. Doktor postukała mnie młoteczkiem w kolano, kazała z zamkniętymi oczami dotknąć lewą piętą prawego kolana i odwrotnie itp. Stwierdziła że nic poważnego nie widzi, przepisala mi 2 leki: dexak i pramolan. Biorę te leki ale działają one tylko przez jakieś 2,3 godziny. Ostatnio doszły jeszcze bóle w okolicy zatok. Czy to może być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć.prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego.