Bóle jąder po współżyciu

gdy wspolzylem czlonek wylecial z pochwy i wsadzilem do 2 dziurki zabolalo partnerke i mnie rowniez chyba uderzylem sie w jadra nie czułem ich kilkaa dni a teraz są sine i czucie wrociloo troche mnie bolą co mogło się stać?

Sugeruję niezwłoczną wizytę u lekarza urologa, a w razie braku dostępności, proponuję konsultację na SOR, czyli szpitalnym oddziale ratunkowym.
Urazy jąder wymagają zbadania przez lekarza.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com