Bóle jajników w 19. dniu cyklu

Witam, od kilku dni boli mnie jajnik po lewej stronie. Ból jest zmienny i przekształca się w silne skurcze. Wczoraj trwał dość długo. Do tego wczoraj pojawiła się brązowa wydzielina z pochwy a jestem w 19 dniu cyklu. Podczas ostatniej miesiączki zauważyłam dużą ilość skrzepów. Co powinnam zrobić?
Lek. Tomasz Budlewski

Powinna zgłosić się do lekarza ginekologa celem badania. Określenie przyczyn możliwe jest tylko w trakcie wizyty u lekarza a być może dopiero po wykonaniu dodatkowych badań. Proponuję udać się do ginekologa.