Bóle kolan przy dłuższym staniu

Witam. Od kilku dni bolą mnie kolana przy dłuższym staniu na nogach. W prawym kolanie coś mi chrupie przy zginaniu kolana i przy prostowaniu. A z dwa miesiące temu coś mnie w tym kolanie zakuło że nie mogłam chodzić. Rok temu przez dwa miesiące pracowałam chodząc na kolanach. I właśnie w prawym kolanie zbierała mi się ropa ale zeszła mi sama. Czy to może mieć coś wspólnego z tym chodzeniem na tych kolanach. Proszę mi coś podpowiedzieć co to może być bo nie wiem czy się z tym udać do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc cos więcej powiedzieć konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. prosze koniecznie udac sie do lekarza ortopedy, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.